Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Ochrona dziedzictwa kulturowego w Polsce – V edycja

Styczeń 23, 2015

Program wykładów na Uniwersytecie WrocławskimNarodowy Instytut Muzealnictwa i Ochrony Zbiorów pragnie zaprosić  do udziału w piątej edycji programu szkoleń „Ochrona Dziedzictwa Kulturowego w Polsce”, która jest realizowana we współpracy z Wydziałem Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. Szkolenia realizowane są w blokach programowych w formie wykładów głoszonych przez specjalistów z całego kraju (m.in. z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Ministerstwa Spraw Zagranicznych, Komendy Głównej Policji, Komendy Głównej Straży Granicznej, Narodowego Instytutu Muzealnictwa i Ochrony Zbiorów, Narodowego Instytutu Dziedzictwa, Naczelnej Dyrekcji Archiwów Państwowych, Biblioteki Narodowej).

Uczestnictwo w programie jest bezpłatne.  Po zakończeniu pełnego cyklu szkoleń uczestnicy otrzymają świadectwo sygnowane przez Narodowy Instytut Muzealnictwa i Ochrony Zbiorów oraz Wydział Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego.

 

 

Szczegóły

Data:
Styczeń 23, 2015
Kategoria:
Tagi:
,
Strona internetowa:
http://trzcinka@prawo.uni.wroc.pl

Organizator

Narodowy Instytut Muzealnictwa i Ochrony Zbiorów oraz Wydział Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego
Email:
trzcinka@prawo.uni.wroc.pl; ojakubowski@nimoz.pl

Miejsce

Wydział Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego
ul. Uniwersytecka 7-10, budynek D
Wrocław, Polska